OTOBÜS KİRALAMA :

Kiralık otobüse ihtiyacınız olduğunda öztur yanınızda. ÖZTUR güvencesiyle hizmette sorun yaşamadan Yurtdışı - yurtiçi - şehirlerarası - şehir içi geziler – turlar - havaalanı Transfer - personel taşımacılığı - öğrenci taşımacılığı konularında yada düzenleyeceğiniz tüm organizasyonlarınızda.. İster Bir Kişi İster Bin Kişi Hizmette sınır Yok Anlayışı ile her türlü donanıma sahip özel sigortalı klimalı ve bakımlı otobüslerimizle hizmetinizdeyiz.

Yurtdışı, yurtiçi, şehirlerarası ve şehiriçi geziler, turlar, personel taşımacılığı, öğrenci taşımacılığı konularında tecrübemizi sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Hizmetlerimizde kullandığımız otobüs ve minibüslerin çoğu şirketimize ait bulunmakta, kiralanan araçlarda ise yüksek standart sağlanmaktadır. Otobüslerin periyodik bakımları güvenilir tesislerde yapılmakta, mevsim koşullarına uygun tertibat derhal alınmaktadır. Personelimize sürekli meslek içi eğitim verilerek insani ilişkilerde maksimum düzeyde başarı sağlanmaya çalışılmaktadır. 

Avrupa'nın önde gelen prestijli firmalarının son model, bakımlı araçlarını hizmetinize sunuyoruz. Her türlü bilgi veya rezervasyon için iletişim bilgilerimizden bize erişebilirsiniz. Ayrıca acil servis telefonlarımızdan da bizi Türkiye'nin neresinde olursanız olun 24 saat boyunca arayabilirsiniz. Her türlü araç tipi ile uzun yol tecrübeli şoförlerle hizmet sunan firmamız, tek araçtan filo kiralanmasına kadar istediğiniz sayıda aracı rahatlıkla hizmetinize sunar. 
OTOMOBİL KİRALAMA (ŞÖFÖRLÜ):

Turizm sektöründe hizmet veren ÖZTUR OTO KİRALAMA her yıl yenilenen araçları, deneyimli kadrosu, gelişen hizmet anlayışı ile sektörün güvenilir kuruluşları arasında yerini almıştır. Taşımış olduğu misyonla "Müşteri Odaklı Yönetim ile Müşteri Memnuniyetini En Üst Seviyede Tutmayı" prensip haline getiren ÖZTUR OTO KİRALAMA 'da ihtiyacınıza uygun esnek ve ekonomik çözümlere bulabilme imkanına sahipsiniz.

PİKAP KİRALAMA (ŞÖFÖRLÜ):

Kiralık bir Pikap'a ihtiyacınız olduğunda Öztur yanınızda. ÖZTUR güvencesiyle hizmette sorun yaşamadan geniş ve konforlu araçlarımızla sizlerin hizmetinizdeyiz.
KAMYONET KİRALAMA :

ÖZTUR olarak; Evden Eve Nakliyat sürekli ve kurumsal taşımalarınız için siz müşterilerimize yep yeni kurumsal çözümler geliştirmektedir. özellikle şirketinize ve ihtiyaçlarınıza sürekli ve sınırlı zaman diliminde istediğiniz ebatlarda kapalı çelik kasalı, k3(karayolları taşıma belgesi) yetki belgeli,src ehliyet belgeli şoförü ile beraber özellikle mobilya şirketleri,ilaç firmaları,film reklam ve dizi çekimi yapan firmalar ve şehirler arası pazarlama usulü çalışan firmalar için uzun süreli kiralık kamyon ve kamyonetlerimiz her türlü şartlar altında şirketimiz bünyesinde bulunmaktadır.

Operasyonel kamyon kamyonet kiralama hizmetlerinde; Şahısların ve kurumların ihtiaçlarına her durumda en doğru çözümleri üretmeyi hedefleyerek,maksimum müşteri memnuniyeti ilkesi ile uygun çözümler üretmektir.Operasyonel kamyon kamyonet kirlamanın bir hizmet alımı olduğunu müşterilerimize hissettirebilmek ve sektörde örnek teşkil edebilecek bir şirket olabilmektir.Günümüz entegre pazarlama iletişiminde,gittikçe artan bir rekabet ortamı ile iç içeyiz.Bu yoğun rekabet oramında;öz sermayenin güçlü olması,şirketlere özellikle ,kriz dönemlerinde daha rahat hareket kabiliyet yaratmakta ve rakiplerine nazaran pazarda daha yüksek Pazar paylarını kazanmalarını sağlamaktır.

Operasyonel kiralama ile,kiralamaya konu olan yeni yada mevcut kamyon- kamyonetlerin periyodik servis,bakım-onarım(kasko,trafik sigortası,taşıt pulu,egzost pulu,vs…)Böylelike şirketler personel ve muhasebe işlemlerinden,gerek gerek mali gereksede zaman açısından tasarruf sağlarlar.
 

Sizlere ticari araç kiralamada en iyi hizmeti sunuyoruz. 
Minibüs kiralama, kiralık minibüs, midibüs kiralama, minibüs kiralama, kiralık minibüs, midibus.

İhtiyaç duyduğunuz her araç sizindir. Araç kiralama da çözüm ortağınız, Kiralık araç alırken bize danışın. Uzun dönem uygun kiralama için lütfen ofisimizle görüşün.

Kiraladığınız her araç, siz kiralamadan önce (bir önceki müşteri teslimatından sonra) kesinlikle bakım ve kontrolleri titizlikle yapılır. Bu sistem sayesinde kiraladığınız her araç bakımdan yeni çıkmış bir şekilde güvenilir olur.
1   1   1
         
1 1 1 1 1 1 1