1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MİSYONUMUZ :

 

Müşterilerinin kısa ve uzun dönemli vip transfer ihtiyaçlarını hizmet avantajları, Türkiye ve İstanbul genelinde karşılayan çalışanları ile Öztur transfer firmamız, iş ortakları ve toplum için değer oluşturarak sürekli gelişen kurumsal ve güvenilir bir vip transferhizmet şirketidir.
 
VİZYONUMUZ :

Kaliteden ödün vermeden yola çıkan firmamız, güler yüzlü çalışanları ile müşterilerine güvenli, rahat ve ekonomik vip transfer hizmet vermeyi ilke olarak benimsemiştir.

Uzman ve tecrubeli kadrosuyla, yerli ve yabancı müşterilerine makul fiyat ve yeni araç filosuyla sorunsuz vip transfer avantajlarını sunmaktadır.

Çağımızın gereği bizi daha çok araba kullanmaya, daha çevik ve atılgan olmaya zorluyor. Bazı gerekler nedeni ile araba ihtiyacı doğduğunda formalitesi az zamanında teslim araçlara ihtiyaç duyuyoruz. 

Bu tür araç temininde Öztur transfer birikmiş iş tecrübesi ile size profesyonel iş yaşamınızda gereken bütün donanım ve yardımları sunuyor. Öztur transfer sizlere vip transfer da ihtiyaç duyduğunuz her türlü vip transfer hizmetini sağlamaktadır. vip transfer, minibüs kiralama, otobüs kiralama, jeep kiralama, vb. her türlü aracı en uygun şartlarla kiralayabilirsiniz. 

2011model araçlarımız bedensel ve zihinsel rahatlığınızı amaçlamaktadır. 

1   1   1
         
1 1 1 1 1 1 1